Akbulak bronz madalya ile döndü

Akbulak bronz madalya ile döndü NEVŞEHİR(MHA( Türkiye Boks Federasyonu’nun 2021 yılı faaliyet programında yer alan Nuri Eroğlu Büyük Erkekler ve Büyük Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasına katılan Gülşehir Belediyesi Boks Okulu öğrencisi Hasan Akbulak, Şampiyonadan bronz madalya ile döndü. 17-25 Eylül tarihleri arasında düzenlenen şampiyonaya 66 ilden 612 sporcu katıldı. Şampiyonaya katılan Gülşehir Belediyesi Boks […]

 Akbulak bronz madalya ile döndü

25.09.2021 - 11:07

Güncelleme : 25.09.2021 - 11:22

Akbulak bronz madalya ile döndü

NEVŞEHİR(MHA( Türkiye Boks Federasyonu’nun 2021 yılı faaliyet programında yer alan Nuri Eroğlu Büyük Erkekler ve Büyük Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasına katılan Gülşehir Belediyesi Boks Okulu öğrencisi Hasan Akbulak, Şampiyonadan bronz madalya ile döndü.

17-25 Eylül tarihleri arasında düzenlenen şampiyonaya 66 ilden 612 sporcu katıldı. Şampiyonaya katılan Gülşehir Belediyesi Boks Okulu öğrencisi Hasan Akbulak dereceye girerek bronz madalya kazandı.

Madalya ile Gülşehir’e dönen ve önümüzdeki günlerde Milli Takım kampına katılacak olan  boksör Hasan Akbulak ve antrenörü Ali Yıldız’ı makamında kabul eden Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi, başarılarından dolayı kendilerini tebrik etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın