AK Partinin anketinden 2-1 çıkmış

AK Partinin anketinden 2-1 çıkmış NEVŞEHİR(MHA) 14 mayıs 2023 tarihinde yapılması beklenen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri öncesinde partilerin anket çalışmalarının da hızlanması bekleniyor. Parti il binasında basın ve yayın kuruluşları mensuplarına yönelik bir değerlendirme toplantısı yapan MHP İl Başkanına son zamanlarda bir seçim anketi yaptırıp yaptırmadıkları da soruldu. Soruya karşın kendilerinin bir anket çalışması yaptırmadıklarını […]

 AK Partinin anketinden 2-1 çıkmış

01.02.2023 - 15:46

Güncelleme : 01.02.2023 - 15:46

AK Partinin anketinden 2-1 çıkmış

NEVŞEHİR(MHA) 14 mayıs 2023 tarihinde yapılması beklenen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri öncesinde partilerin anket çalışmalarının da hızlanması bekleniyor.

Parti il binasında basın ve yayın kuruluşları mensuplarına yönelik bir değerlendirme toplantısı yapan MHP İl Başkanına son zamanlarda bir seçim anketi yaptırıp yaptırmadıkları da soruldu.

Soruya karşın kendilerinin bir anket çalışması yaptırmadıklarını belirten İl Başkanı Adnan Doğu, AK Partinin bir anket çalışması yaptırdığını ve anket sonuçlarından 2 AK Parti 1 de MHP’nin milletvekili çıkarabileceği sonucunun çıktığını belirtti.

Milliyetçi Hareket Partisinin Nevşehir’de toparlanma sürecinde bulunduğunu da kaydeden İl Başkanı Adnan Doğu, CHP’ye kaptırdıkları milletvekilini yeniden kazanabilmek için var güçleriyle çalışacaklarını da sözlerine ekledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın