Başkan gençlerle bu kez halı sahada buluştu

Başkan gençlerle bu kez halı sahada buluştu NEVŞEHİR(MHA) Belediye Başkanlığının öncesinde AK Parti Gülşehir ilçe başkanlığı görevinde bulunan, gençlik kollarının yapılanmasında da önemli rol üstlenen Gülşehir belediye başkanı Fatih Çiftçi, gençleri her alanda yalnız bırakmıyor. Zaman zaman gençlik kollarının toplantılarına da katılarak kendilerine destek olan Başkan Çiftçi, bu kez gençlerle halı saha maçında bir araya […]

 Başkan gençlerle bu kez halı sahada buluştu

11.06.2021 - 9:13

Güncelleme : 11.06.2021 - 9:13

Başkan gençlerle bu kez halı sahada buluştu

NEVŞEHİR(MHA) Belediye Başkanlığının öncesinde AK Parti Gülşehir ilçe başkanlığı görevinde bulunan, gençlik kollarının yapılanmasında da önemli rol üstlenen Gülşehir belediye başkanı Fatih Çiftçi, gençleri her alanda yalnız bırakmıyor.

Zaman zaman gençlik kollarının toplantılarına da katılarak kendilerine destek olan Başkan Çiftçi, bu kez gençlerle halı saha maçında bir araya geldi.

Normalleşme sürecinin gidişatına göre bu yaz spor okulu çalışmalarına da başlayacaklarını belirten Çiftçi, “Güzel bir maçtı. Hem gençlerimize hem personelimize teşekkür ederim. Birde maç sonu sakatlanmadan gelse idi. İnşallah bu yaz Gülşehir gençliği adına sporla dolu geçecek. Yaz Spor okulu çalışmalarımız genel duruma göre başlayacak inşallah” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın