AK Partide değişim tamam

AK Partide değişim tamam NEVŞEHİR(MHA) AK Parti de kurucu il başkanı Hasan Ünver’den bu yana değişmeyen parti binası adeta yenilendi. Nevşehir’de kendisine ait parti binası bulunmayan partiler arasında yer almasına karşın AK Parti il başkanlığında ciddi bir fiziki değişim yaşandı. İl Başkanı Ali Kemikkıran’ın baştan sona dikkatle takip ettiği çalışmalar doğrultusunda partinin mevcut binasında tadilat […]

 AK Partide değişim tamam

14.05.2022 - 10:44

Güncelleme : 14.05.2022 - 10:44

AK Partide değişim tamam

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti de kurucu il başkanı Hasan Ünver’den bu yana değişmeyen parti binası adeta yenilendi.

Nevşehir’de kendisine ait parti binası bulunmayan partiler arasında yer almasına karşın AK Parti il başkanlığında ciddi bir fiziki değişim yaşandı.

İl Başkanı Ali Kemikkıran’ın baştan sona dikkatle takip ettiği çalışmalar doğrultusunda partinin mevcut binasında tadilat çalışmaları tamamlandı. 20 Yıldır değişmeyen il başkanlığı makamı başta olmak üzere partinin il, merkez ilçe, kadın kolları ve gençlik kolları baştan aşağıya değiştirildi.

Birinci katında toplantı salonunun yer aldığı, ikinci katında merkez ilçe başkanlığının bulunduğu parti binasının üçüncü katında il başkanlığı yer alıyor. Yeri düzenlemeyle birlikte il başkan yardımcısına da bir oda ayrıldı. Partinin en üst katında ise gençlik ve kadın kollarına yer ayrılmış durumda.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın