Acıgöl Okuyor projesi

Acıgöl Okuyor projesi NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl Milli Eğitim Müdürü proje ekibi Şube Müdürü Hüseyin Özdemir ve MEBBİS Yöneticisi Berkay Dinleyen tarafından ilçe genelinde öğretmen, öğrenci ve velilere yönelik Okulum Evde, Eğitim Her Yerde projesi kapsamında yapılan etkinliklerden biri daha bu akşam tüm ilçe genelinde uygulandı. “Acıgöl Okuyor” diyerek tüm öğrenci, öğretmen ve veliler kitap okumaya davet […]

 Acıgöl Okuyor projesi

29.12.2020 - 11:17

Güncelleme : 10.01.2021 - 2:21

Acıgöl Okuyor projesi

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl Milli Eğitim Müdürü proje ekibi Şube Müdürü Hüseyin Özdemir ve MEBBİS Yöneticisi Berkay Dinleyen tarafından ilçe genelinde öğretmen, öğrenci ve velilere yönelik Okulum Evde, Eğitim Her Yerde projesi kapsamında yapılan etkinliklerden biri daha bu akşam tüm ilçe genelinde uygulandı.

“Acıgöl Okuyor” diyerek tüm öğrenci, öğretmen ve veliler kitap okumaya davet edildi. Sosyal medya platformlarında yüzlerce öğrenci, öğretmen ve velinin kitap okuma etkinliğine katıldığı belirtildi. Bu zor süreçte ellerinden kitabı düşürmeyen öğrenci, öğretmen ve velilerin desteği geleceğe dair umutları güçlendirdi.

Farkındalık olması açısından ilçe genelinde oldukça büyük bir etkinlik olduğunu belirten Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atabey, “Hepimiz bu zor süreçte boş vakitlerimizi kitap okuyarak değerlendirirsek iyi bir alışkanlık elde etmiş oluruz” diyerek projeye katılan herkese teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın