Acıgöl HEM’den eğitimcilere yarışma daveti

Acıgöl HEM’den eğitimcilere yarışma daveti NEVŞEHİR(MHA) Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü; “Hayat Boyu Öğrenme Haftası ” etkinlikleri kapsamında fotoğraf yarışması düzenliyor. Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan fotoğraf yarışmasına tüm öğretmenlerin katılabileceği bildirildi. İlgili Haber MHP’de devir teslim töreni yapıldı Genel Müdürlükçe 2020-2021 eğitim öğretim yılında ilk kez kutlanacak olan “Hayat Boyu Öğrenme […]

 Acıgöl HEM’den eğitimcilere yarışma daveti

12.04.2021 - 12:10

Güncelleme : 12.04.2021 - 12:10

Acıgöl HEM’den eğitimcilere yarışma daveti

NEVŞEHİR(MHA) Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü; “Hayat Boyu Öğrenme Haftası ” etkinlikleri kapsamında fotoğraf yarışması düzenliyor.

Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan fotoğraf yarışmasına tüm öğretmenlerin katılabileceği bildirildi.

Genel Müdürlükçe 2020-2021 eğitim öğretim yılında ilk kez kutlanacak olan “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” kapsamında, hayat boyu öğrenme kültürünün geliştirilmesi, tanıtılması ve yaygınlaştırılması için bireylerin yeteneklerini nasıl keşfettiklerini, öğrenmenin her zaman her yerde ve herkes için olabileceğini fotoğraflarla anlatmak amacıyla; Türkiye geneli resmî/özel örgün eğitim okulları ve hayat boyu öğrenme kurumlarında görev yapan öğretmenlere yönelik hayat boyu öğrenme konulu öğretmenler arası fotoğraf yarışması düzenlenecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın