Acıgöl Belediyesi ile MYO arasında işbirliği protokolü imzalandı

Acıgöl Belediyesi ile MYO arasında işbirliği protokolü imzalandı NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl ilçesinde bulunan Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ile Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Eğitimde İşbirliği” protokolü Belediye hizmet binasında imzalandı. Belediye Başkanı makamında düzenlenen “Eğitimde İşbirliği” protokolü imza törenine; Belediye Başkanı Ercan Ertaş, Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atabey, NEVÜ Acıgöl Teknik Bilimler MYO […]

 Acıgöl Belediyesi ile MYO arasında işbirliği protokolü imzalandı

13.01.2021 - 11:34

Güncelleme : 13.01.2021 - 11:34

Acıgöl Belediyesi ile MYO arasında işbirliği protokolü imzalandı

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl ilçesinde bulunan Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ile Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Eğitimde İşbirliği” protokolü Belediye hizmet binasında imzalandı.

Belediye Başkanı makamında düzenlenen “Eğitimde İşbirliği” protokolü imza törenine; Belediye Başkanı Ercan Ertaş, Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atabey, NEVÜ Acıgöl Teknik Bilimler MYO Müdürü Doç. Dr. Serap Çoban, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Dr. Şeyda Çiğdem Özkan ve Öğr. Gör. Dr. Mert Karış ile MYO Sekreteri Mustafa Ercan katıldı.

NEVÜ Acıgöl Teknik Bilimler MYO Müdürü Doç. Dr. Serap Çoban ile Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atabey’in birlikte imza attığı işbirliği protokolü ile; kurumlar arası bilgi alışverişinin güçlendirilmesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki Mesleki ve Teknik Anadolu liselerinde mesleki gelişime yönelik işbirliklerinin yapılması, Mesleki ve Teknik Liseler ile Acıgöl Teknik Bilimler MYO öğrencilerinin istihdam olanaklarının geliştirilmesinde ortak çalışmaların yapılması, MYO öğrencilerinin lise atölyelerinden faydalanması, toplumsal konularda sorun tespiti ve çözüm önerilerinin geliştirilmesi için bilimsel araştırma faaliyetlerinin yapılması, toplumsal sorunların çözümüne ve toplumsal katılımın sağlanması için toplum temalı projelerin geliştirilmesi, kurumlar arası işbirliğinin geliştirilmesi ve sürdürülebilir bir diyalog oluşturularak işbirliği kapsamında ortak faaliyetler düzenlenmesiyle birlikte, bilgi paylaşımı kapsamında NEVÜ kütüphanesinin Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü personelinin ve öğrencileri tarafından kullanımına teşvik edilmesi amaçlanıyor.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın