Yol aydınlatma çalışması ay sonuna tamamlanacak

Yol aydınlatma çalışması ay sonuna tamamlanacak NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar kasabasında yol aydınlatma çalışmalarının ay sonuna kadar tamamlanması bekleniyor. Eylül ayı içerisinde başlatılan 2 kilometrelik yol aydınlatma direklerinin dikilmesi çalışmasının bu ay sonu itibariyle tamamlanacağını söyleyen Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, çalışmanın tamamlanması ile kasaba yolunun daha konforlu bir aydınlatmaya kavuşacağını söyledi. Yaklaşık maliyeti […]

 Yol aydınlatma çalışması ay sonuna tamamlanacak

24.10.2020 - 9:14

Güncelleme : 24.10.2020 - 9:14

Yol aydınlatma çalışması ay sonuna tamamlanacak

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar kasabasında yol aydınlatma çalışmalarının ay sonuna kadar tamamlanması bekleniyor.

Eylül ayı içerisinde başlatılan 2 kilometrelik yol aydınlatma direklerinin dikilmesi çalışmasının bu ay sonu itibariyle tamamlanacağını söyleyen Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, çalışmanın tamamlanması ile kasaba yolunun daha konforlu bir aydınlatmaya kavuşacağını söyledi.

Yaklaşık maliyeti 500 bin TL olan çalışmanın yapılmasında emeği geçen MEDAŞ Genel Müdürlüğü ve Nevşehir Müessese Müdürlüğüne de teşekkür eden Başkan Güneş, her geçen gün yaptıkları hizmetlerle Karapınar kasabasını daha yaşanabilir bir belde haline getirmeye devam ettiklerini sözlerine ekledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın