Yılbaşı tedbirleri denetlendi

Yılbaşı tedbirleri denetlendiNEVŞEHİR(MHA) Ürgüp İlçe Kaymakamı Mehmet Maraşlı yeni yıl tedbirlerini yerinde denetleyerek İlçe Emniyet Müdür V. Serkan Telli ve İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Buket Ergün’ den bilgiler aldı.Kaymakamı Maraşlı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe merkezinde görevli asayiş noktalarını ve MOBESE güvenlik merkezi ile Sarıyazı asayiş ve uygulama noktasını ziyaret edip, yerinde incelemelerde bulundu.Kolluk kuvvetlerinin yeni […]

 Yılbaşı tedbirleri denetlendi

01.01.2021 - 13:03

Güncelleme : 01.01.2021 - 13:03

Yılbaşı tedbirleri denetlendi
NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp İlçe Kaymakamı Mehmet Maraşlı yeni yıl tedbirlerini yerinde denetleyerek İlçe Emniyet Müdür V. Serkan Telli ve İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Buket Ergün’ den bilgiler aldı.
Kaymakamı Maraşlı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe merkezinde görevli asayiş noktalarını ve MOBESE güvenlik merkezi ile Sarıyazı asayiş ve uygulama noktasını ziyaret edip, yerinde incelemelerde bulundu.
Kolluk kuvvetlerinin yeni yılını kutlayan Kaymakam Maraşlı görevlerinde başarılar diledi. Kaymakam Mehmet Maraşlı, Ürgüp İtfaiyesinde nöbet tutan görevliler ile Ürgüp Devlet Hastanesinde nöbetçi personelleri de ziyaret edip yeni yıllarını kutlayıp, hayırlı nöbetler temennisinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın