Yiğitaslan ve yönetiminden Duru’ya ziyaret

Yiğitaslan ve yönetiminden Duru’ya ziyaret NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan ve yönetim kurulu üyeleri, Genel Sekreter Kamil Duru’yu ziyaret eti. AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Genel Sekreter Kamil Duru’ya makamında nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan ve yönetimi ile bir süre […]

 Yiğitaslan ve yönetiminden Duru’ya ziyaret

24.01.2021 - 0:47

Güncelleme : 24.01.2021 - 0:47

Yiğitaslan ve yönetiminden Duru’ya ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan ve yönetim kurulu üyeleri, Genel Sekreter Kamil Duru’yu ziyaret eti.

AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Genel Sekreter Kamil Duru’ya makamında nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan ve yönetimi ile bir süre sohbet eden Genel Sekreteri Duru, Ferit Yiğitarslan ve ekibine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyarette, Uçhisar Belde Belediye Başkanı Osman Süslü, Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş ve İl Genel Meclis Üyesi Turan Balak da hazır bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın