Yeni yıl kutlama mesajları

Gündüzpolat’tan yeni yıl mesajı   NEVŞEHİR(MHA) Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, Türk halkının, Nevşehirlilerin, tüm Sağlık çalışanlarının yeni yılını kutladı. Gündüzpolat, “Sevinçleri, üzüntüleri, anılarıyla birlikte bir yılı daha geride bırakıp, yeni bir yıla giriyoruz. 2021 yılına yepyeni umutlarla girmenin heyecanını yaşıyoruz. Yeni yıl bütün insanlığa ve ülkemize önce sağlık, barış, kardeşlik ve huzur getirsin. […]

 Yeni yıl kutlama mesajları

31.12.2020 - 12:10

Güncelleme : 31.12.2020 - 12:10

Gündüzpolat’tan yeni yıl mesajı  

NEVŞEHİR(MHA) Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, Türk halkının, Nevşehirlilerin, tüm Sağlık çalışanlarının yeni yılını kutladı.

Gündüzpolat, “Sevinçleri, üzüntüleri, anılarıyla birlikte bir yılı daha geride bırakıp, yeni bir yıla giriyoruz. 2021 yılına yepyeni umutlarla girmenin heyecanını yaşıyoruz. Yeni yıl bütün insanlığa ve ülkemize önce sağlık, barış, kardeşlik ve huzur getirsin. Tüm Nevşehirli hemşerilerimiz başta olmak üzere, Pandemi döneminde oldukça fedakarca çalışan sağlık çalışanlarımıza yeni yılını en samimi duygularımla kutluyorum” dedi.

Şimşek’ten yeni yıl mesajı

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Taylan Şimşek, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Şimşek, “Yeni yılda, huzura ve mutluluğa olan umudumuzu tazeleyerek, beklentilerimize ulaşmak için çok çalışacağız. Yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni eder, Türk milletimizin, Nevşehir halkımızın yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Yeni yılınız sağlıklı, huzurlu ve mutlu olsun

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, yeni yıl kutlama mesajı yayınladı.

Yeni yılda Tüm Türk ulusunun mutlu, huzurlu, çekişmelerden uzak olmasını dileyen Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, “Siyaseten çekişmelerle, ötekileştirmelerle dolu bir yılı geride bırakıyoruz. Yeni yılın tüm ulusumuz için mutlu, huzurlu, birlik ve beraberlik içerisinde, çekişmelerden ve ötekileştirmelerden uzak, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çizgisinde ilerleyen bir Ülke olmak umuduyla geçmesini diliyorum” diye konuştu.

Mekke’nin fethi tüm İslam Alemine kutlu olsun

NEVŞEHİR(MHA) Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanı Gürbüz Dinç, her yıl milyonlarca Müslüman’ın tavaf edip, hacı olduğu Kabe’nin de içerisinde bulunduğu Mekke’nin fethinin yıldönümünü kutladı.

Dinç, “Dinimizde çok büyük bir yere sahip bulunan, her yıl milyonlarca Müslüman’ın tavaf edip hacı olduğu Mekke’nin fethinin yıldönümünü kutluyorum. Mart ayından bu yana Pandemi dolayısıyla yasaklanan hac ve umre ziyaretlerinin yeni yılda tekrar açılabilmesi en büyük umudumuzdur. 2021 yılının tüm Müslüman Aleminin huzura, feraha, barışa, birlik ve beraberliğe ulaştığı bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Kaya’dan çifte kutlama

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, yeni yılın tüm Türk milletine, Nevşehir halkına ve Ülkücü camiaya hayırlar getirmesini dilerken, Mekke’nin fethinin yıldönümünü de kutladı.

Başkan Kaya, “2020 yılı sıkıntılarına, sevinçlerine rağmen geride kaldı. 2021 yılının Ülkemize, tüm Türk Milletimize, Nevşehir halkımıza ve Ülkücü camiamıza hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Tüm insanlarımıza yeni yılda mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yıl diliyorum. Öte yandan bugün dinimizce çok önemli bir olayı da hep birlikte kutluyoruz. Yeryüzünde tevhidin timsâli ilk mâbed olan Kâbe’nin bulunduğu şehir Mekke’nin Fethinin yıldönümünü kutlamanın büyük bir mutluluğu içerisindeyiz. 2021 yılının tüm Müslüman aleminin birlik ve beraberlik içerisinde olduğu bir yıl olması dileğiyle…” ifadelerinde bulundu.

Çiftci’den yeni yıl mesajı

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen Nevşehir İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Çiftci, “Acısı, tatlısı, sevinci, hüznüyle bir yılı daha geride bırakırken, ülkemiz ve Nevşehir’imiz adına güzel gelişmelerin yaşanacağına inandığım 2021 yılını birlikte karşılamanın mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz. Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Korona virüsün yeni yılda yok olması en büyük temennimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, başta sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni eder, Türk milletimizin, Nevşehir halkımızın ve tüm eğitim camiamıza yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Başkan Güneş’ten yeni yıl mesajı

NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, yeni yıl mesajı yayımladı.

Güneş, “Kederiyle, sevinciyle bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni yılın tüm Müslüman Alemine, Türk Milletine, Nevşehir halkına, Karapınar kasabası halkımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Başkan Beşer’den yeni yıl kutlama mesajı

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu Başkanı Habibe Beşer, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Beşer, “Yeni yılda, sağlığa, huzura ve mutluluğa olan umutların tazelenerek, dünya genelinde ve ülkemizde binlerce can alan Korona virüs belasından kurtulacağımız bir yıl olmasını diliyorum. 2021 yılının ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni eder, Türk milletimizin, Nevşehir halkımızın, Kapadokya Sanayici ve İş Dünyası Federasyonumuzun tüm üyelerinin yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Altınışık’tan yeni yıl mesajı

NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Abdulgani Altınışık, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Altınışık, “Yeni yılın, başta tüm Müslüman Alemine, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını dilerken, 2021 Yılının tüm Ülkemiz insanlarına, Nevşehirli hemşehrilerimize, tüm Yeniden Refah Partisi mensuplarına sağlık, mutluluk, huzur getirmesini dilerim” dedi.

TÜRSAB Bölge Başkanı Aldemir’den yeni yıl mesajı

NEVŞEHİR(MHA) TÜRSAB Kapadokya Bölge Başkanı Talip Aldemir, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Öncelikle yeni yıldan salgın sürecinin sona ererek bölge turizminin yeniden eski, hareketli günlerine dönmesini umut ettiklerini belirten TÜRSAB Kapadokya Bölge Başkanı Talip Aldemir, “2020 Yılı ne yazık ki tüm dünyayı sarsan, Ülkemizde de binlerce insanımızın hayatına mal olan Korona virüs salgını ile mücadeleyle geçti. Bu amansız virüs nedeniyle hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum. 2021 Yılından en büyük umudumuz bu salgının tamamen yok olmasıdır. Yeni yılın en başta sağlık, mutluluk getirmesini dilerken, tüm bölge turizmcilerimizin de yeni yılını kutluyorum” dedi.

KGK Başkanından yeni yıl mesajı

NEVŞEHİR(MHA) Küresel Gazeteciler Konseyi Nevşehir İl Başkanı M. Tolga Karaca, tüm Nevşehir halkının, Nevşehir’de görev yapan tüm basın yayın kuruluşu mensuplarının yeni yılını kutladı.

Karaca, “Korona virüs salgını nedeniyle son derece sıkıntılı günler geçiriyoruz. Rabbim tüm insanlığın, Türk milletinin, bu salgınla bire bir mücadele etmek zorunda kalan, fedakar sağlık çalışanlarımızın yardımcısı olsun. 2021 yılının tüm insanlığın bu salgından kurtulduğu, insanlarımızın yeniden hayata dair umutlandığı bir yıl olmasını dilerim” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın