Yazıyorum, çiziyorum etkinliği düzenlendi

Yazıyorum, çiziyorum etkinliği düzenlendi NEVŞEHİR(MHA) Sosyal hizmet kurumlarında kalan çocuklarımızın şiir, öykü ve masal yazma ile resim ve karikatür çizme becerilerini geliştirmek; duygu, düşünce ve gözlem yeteneklerini manevi değerlerimizle içselleştirmeleri ve bu değerlerle güçlenerek sorunların üstesinden gelme/toplumla bütünleşme becerisi kazanmalarına katkı sağlamak amacıyla “Yazıyorum, Çiziyorum” başlıklı bir etkinlik düzenlendi. Etkinliğine katılan eserleri İl Müftü Yardımcısı […]

 Yazıyorum, çiziyorum etkinliği düzenlendi

18.12.2020 - 11:36

Güncelleme : 18.12.2020 - 11:36

Yazıyorum, çiziyorum etkinliği düzenlendi

NEVŞEHİR(MHA) Sosyal hizmet kurumlarında kalan çocuklarımızın şiir, öykü ve masal yazma ile resim ve karikatür çizme becerilerini geliştirmek; duygu, düşünce ve gözlem yeteneklerini manevi değerlerimizle içselleştirmeleri ve bu değerlerle güçlenerek sorunların üstesinden gelme/toplumla bütünleşme becerisi kazanmalarına katkı sağlamak amacıyla “Yazıyorum, Çiziyorum” başlıklı bir etkinlik düzenlendi.

Etkinliğine katılan eserleri İl Müftü Yardımcısı Nurcan Solak’ın başkanlığında toplanan bir ekip değerlendirdi. Aile ve Dinî Rehberlik Büromuz, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü personelinden oluşan değerlendirme kurulu dereceye giren eserleri belirledi.

Yarışmacıların ödülleri ve katılım belgeleri Nevşehir İl Müftülüğümüzce kendilerine takdim edilecektir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın