Yarışmalarda dereceye giren sporculara ödülleri takdim edildi

Yarışmalarda dereceye giren sporculara ödülleri takdim edildi NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Kaymakamı Ahmet Kavanoz, Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir ve Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çiftçinin katılımıyla sömestr tatilinde yapılan etkinlikler ve yarışmalarda dereceye giren sporculara ödülleri takdim edildi. Daha sonra protokolün katılımıyla sporcularla Bocce oynandı. Akabinde de Gülşehir ilçesine […]

 Yarışmalarda dereceye giren sporculara ödülleri takdim edildi

11.02.2021 - 11:12

Güncelleme : 11.02.2021 - 11:12

Yarışmalarda dereceye giren sporculara ödülleri takdim edildi

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Kaymakamı Ahmet Kavanoz, Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir ve Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çiftçinin katılımıyla sömestr tatilinde yapılan etkinlikler ve yarışmalarda dereceye giren sporculara ödülleri takdim edildi.

Daha sonra protokolün katılımıyla sporcularla Bocce oynandı. Akabinde de Gülşehir ilçesine kazandırılacak Gençlik ve Spor yatırımları istişare edildi, alanda incelemede bulunuldu.

İl Müdürü Özdemir, Gülşehir ilçesine kazandırılacak yatırımlarla ilgili özellikle belediye başkanı ile birlikte bir çalışma yürüttüklerini belirterek en kısa sürede bu yatırımları hayata geçirmek istediklerini belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın