Yabancılar için kent rehberi hazırlandı

Yabancılar için kent rehberi hazırlandı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Göç İdaresi Müdürlüğü tarafından hazırlanan Avrupa Birliğince finanse edilen Yabancılar için Kent Rehberi basımı tamamlandı. Türkçe, Arapça, Farsça ve İngilizce olarak basımı gerçekleştirilen rehber ilk olarak Vali İnci Sezer Becel’e takdim edildi. Şehrimizde yaşayan yabancıların sosyal uyumlarını sağlamak ve bilgilendirme amacıyla düzenlenen bu rehber faydalı ve pratik bilgiler […]

 Yabancılar için kent rehberi hazırlandı

16.10.2020 - 12:26

Güncelleme : 16.10.2020 - 12:26

Yabancılar için kent rehberi hazırlandı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Göç İdaresi Müdürlüğü tarafından hazırlanan Avrupa Birliğince finanse edilen Yabancılar için Kent Rehberi basımı tamamlandı.

Türkçe, Arapça, Farsça ve İngilizce olarak basımı gerçekleştirilen rehber ilk olarak Vali İnci Sezer Becel’e takdim edildi.

Şehrimizde yaşayan yabancıların sosyal uyumlarını sağlamak ve bilgilendirme amacıyla düzenlenen bu rehber faydalı ve pratik bilgiler içermekte. Yapılan çalışma ile yabancıların şehrimizle olan uyumlarını; şehrimizde bulunan kamu kurumları ve toplumla olan ilişkilerini kolaylaştırması hedeflendi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın