Vatandaşa hizmet mi, eziyet mi?

Vatandaşa hizmet mi, eziyet mi? NEVŞEHİR(MHA) İl Sağlık Müdürlüğünün aldığı kararla birlikte Vali konağı yakınındaki sağlık ocağı Göre yolu üzerinde bir yeni binaya taşındı. Peki bu durum vatandaşa hizmet mi, yoksa eziyet mi?. Aradaki mesafeye bakınca özellikle dar gelirli ailelerin aile hekiminden ya da sağlık ocağı hizmetlerinden yararlanabilmek için, hele bir de aracı yoksa bu […]

 Vatandaşa hizmet mi, eziyet mi?

07.12.2020 - 11:49

Güncelleme : 10.01.2021 - 2:33

Vatandaşa hizmet mi, eziyet mi?

NEVŞEHİR(MHA) İl Sağlık Müdürlüğünün aldığı kararla birlikte Vali konağı yakınındaki sağlık ocağı Göre yolu üzerinde bir yeni binaya taşındı. Peki bu durum vatandaşa hizmet mi, yoksa eziyet mi?.

Aradaki mesafeye bakınca özellikle dar gelirli ailelerin aile hekiminden ya da sağlık ocağı hizmetlerinden yararlanabilmek için, hele bir de aracı yoksa bu mesafeyi nasıl kat edeceği sorusu gündemde.

Hizmet mi yoksa eziyet mi sorusunu sorduran bu haberimizle ilgili İl Sağlık Müdürlüğünün bir açıklamada bulunması bekleniyor. Daha önce hizmet verilen binanın bırakılıp yeni ve bulunduğu alandan bir hayli uzak mekana sağlık ocağının taşınmasının gayesi neydi?, Vatandaşa sağlık ocağına ulaşım konusunda bir öneriniz var mı?.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın