Vatan Yıldızları parlamaya devam ediyor

Vatan Yıldızları parlamaya devam ediyor NEVŞEHİR(MHA) Kurulduğu ilk günden itibaren tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de önemli sosyal projelere imza atan Vatan Yıldızları Vakfı Nevşehir’de de sosyal içerikli faaliyetleri ile dikkat çekmeyi sürdürüyor. Şube Başkanlığını Ayşe Paslanmaz’ın yaptığı Vatan Yıldızları Nevşehir Şubesi, yapılan ince ve titiz çalışmanın ardından yardıma ihtiyaç duyan ailelere yardım elini […]

 Vatan Yıldızları parlamaya devam ediyor

30.12.2020 - 10:56

Güncelleme : 30.12.2020 - 10:56

Vatan Yıldızları parlamaya devam ediyor

NEVŞEHİR(MHA) Kurulduğu ilk günden itibaren tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de önemli sosyal projelere imza atan Vatan Yıldızları Vakfı Nevşehir’de de sosyal içerikli faaliyetleri ile dikkat çekmeyi sürdürüyor.

Şube Başkanlığını Ayşe Paslanmaz’ın yaptığı Vatan Yıldızları Nevşehir Şubesi, yapılan ince ve titiz çalışmanın ardından yardıma ihtiyaç duyan ailelere yardım elini uzatmaya devam ediyor.

Kimi ihtiyaç sahibine gıda, kimi ihtiyaç sahibine ise odun – kömür yardımında bulunan Vatan Yıldızları Vakfı Nevşehir Şubesi, 9 aydır ülkemizin ve Nevşehir’in başına bela olan bu salgın günlerinde ihtiyaç sahiplerine umut olmayı sürdürüyor.

Vatan Yıldızları Nevşehir Şube Başkanı Ayşe Paslanmaz, “Vakfımızın Nevşehir Şubesinin kurulduğu ilk günden itibaren şehrimizde salgın nedeniyle işini kaybetmiş ya da ekonomik sıkıntılarla boğuşmak durumunda kalmış ailelere imkanlarımız doğrultusunda yardım etmeyi sürdürüyoruz. Bu konuda bizlere destek olan mahalle muhtarlarımıza özellikle teşekkür etmek istiyorum. Amacımız yaşadığımız bu salgın sürecinde gerçek ihtiyaç sahiplerini belirleyerek bir nebze de olsa onlara destek olabilmek. Bizleri evlerine buyur eden, misafirperverlik gösteren tüm ailelerimize de ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın