Vali Becel Halk eğitim merkezinde incelemelerde bulundu

Vali Becel Halk eğitim merkezinde incelemelerde bulundu NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir Şehit Jandarma Onbaşı Muhammet  Can Biçici Halk Eğitimi Merkezi’ni  ziyaret ederek sürdürülen eğitim çalışmalarını yerinde inceledi. Nevşehir Şehit Jandarma Onbaşı Muhammet  Can Biçici Halk Eğitimi Merkezi  Müdürü Fedakar Koçak tarafından karşılanan Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, daha sonra merkezde devam eden […]

 Vali Becel Halk eğitim merkezinde incelemelerde bulundu

19.08.2021 - 12:11

Güncelleme : 19.08.2021 - 12:11

Vali Becel Halk eğitim merkezinde incelemelerde bulundu

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir Şehit Jandarma Onbaşı Muhammet  Can Biçici Halk Eğitimi Merkezi’ni  ziyaret ederek sürdürülen eğitim çalışmalarını yerinde inceledi.

Nevşehir Şehit Jandarma Onbaşı Muhammet  Can Biçici Halk Eğitimi Merkezi  Müdürü Fedakar Koçak tarafından karşılanan Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, daha sonra merkezde devam eden kurs çalışmalarını yerinde inceledi.

Kursiyerlerle sohbet eden Vali Becel, Kursiyerlerin ortaya çıkardığı ürünleri inceledi. Ciddi bir el emeği ve göz nuruyla ortaya çıkarılan bu ürünlerin iyi değerlendirilmesi gerektiğini söyleyerek kursiyer ve öğreticileri kutladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın