UZAKTAN ÖDEME ALMA KOLAYLIĞI

ESNAF VE SANATKARLARA UZAKTAN ÖDEME ALMA KOLAYLIĞI Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (NEVESOB) ile Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. arasında gerçekleştirilen iş birliği kapsamında esnaf ve sanatkarların müşterilerine daha hızlı işlem ve kolaylık sağlayabileceği Alneo POS’un sunacağı özel kampanya oranlarıyla, POS cihazına gerek duymaksızın akıllı telefon uygulaması ile tahsilatlarını güvenli olarak gerçekleştirebilecek ve tüm […]

 UZAKTAN ÖDEME ALMA KOLAYLIĞI

06.08.2021 - 13:29

Güncelleme : 06.08.2021 - 13:29

ESNAF VE SANATKARLARA UZAKTAN ÖDEME ALMA KOLAYLIĞI

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (NEVESOB) ile Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. arasında gerçekleştirilen iş birliği kapsamında esnaf ve sanatkarların müşterilerine daha hızlı işlem ve kolaylık sağlayabileceği Alneo POS’un sunacağı özel kampanya oranlarıyla, POS cihazına gerek duymaksızın akıllı telefon uygulaması ile tahsilatlarını güvenli olarak gerçekleştirebilecek ve tüm banka/kredi kartlarına tek çekim ve taksit seçeneği sunan Alneo’da doğrudan veya uzaktan ödeme alabilecektir.

Konuyla ilgili bilgi veren NEVESOB Başkanı Mehmet Pınarbaşı; ” Esnaf ve sanatkarlarımızın ödeme işlemlerini pos cihazına bağlı kalmadan ve pos cihazı masrafları ödemeden gerçekleştirebilmesi amacıyla imzalamış olduğumuz protokol kapsamında akıllı telefon uygulaması üzerinden güvenli olarak esnaflarımız ödemelerini alabilecektir. Amacımız esnaf ve sanatkarlarımızın gelişimine katkı sağlayacak olan hizmetleri onlara sunmaktır ” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın