Ürgüp’teki değişime bağ bozumu anıtı da ayak uydurdu

Ürgüp’teki değişime bağ bozumu anıtı da ayak uydurdu NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya bölgesinin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Ürgüp ilçesinde yörenin en değerli tarımsal ürünlerinden olan üzüm için düzenlenen festivalin sembolü anıt ilçedeki değişime ayak uydurdu. Son yerel seçimlerde göreve gelen Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk’ün girişimleriyle son 1.5 yılda ciddi bir değişime ve gelişime uğrayan […]

 Ürgüp’teki değişime bağ bozumu anıtı da ayak uydurdu

21.11.2020 - 11:58

Güncelleme : 21.11.2020 - 11:58

Ürgüp’teki değişime bağ bozumu anıtı da ayak uydurdu

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya bölgesinin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Ürgüp ilçesinde yörenin en değerli tarımsal ürünlerinden olan üzüm için düzenlenen festivalin sembolü anıt ilçedeki değişime ayak uydurdu.

Son yerel seçimlerde göreve gelen Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk’ün girişimleriyle son 1.5 yılda ciddi bir değişime ve gelişime uğrayan Ürgüp ilçesinin sembol anıtlarından biri olan bağ bozumu anıtı boyandı ve cilalandı. Yepyeni bir görünüm kazandı.

Ürgüp belediyesinin karşısında, Mehmet Akif Ersoy Parkı içerisinde yer alan bağ bozumu anıtı artık göze daha hoş bir görünüm sergiliyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın