Ürgüp Belediyesi’nden ‘Bayram’ Temizliği

Ürgüp Belediyesi’nden ‘Bayram’ Temizliği Ürgüp Belediyesi yaklaşan ramazan bayramı öncesi cadde ve sokakları tazyikli suyla yıkayarak temizlik yaptı. Gece geç saatlerde başlayarak sabaha kadar cadde ve sokakların boş olması nedeniyle kapsamlı şekilde temizlik çalışması yapıldı. İlçe genelinde kapsamlı bir temizlik seferberliği başlattıklarını belirten Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, “Hem turizm sezonunun başlamasıyla ilçemizde oluşan yoğunluk hem de […]

 Ürgüp Belediyesi’nden ‘Bayram’ Temizliği

27.04.2022 - 13:20

Güncelleme : 27.04.2022 - 13:20

Ürgüp Belediyesi’nden ‘Bayram’ Temizliği

Ürgüp Belediyesi yaklaşan ramazan bayramı öncesi cadde ve sokakları tazyikli suyla yıkayarak temizlik yaptı.

Gece geç saatlerde başlayarak sabaha kadar cadde ve sokakların boş olması nedeniyle kapsamlı şekilde temizlik çalışması yapıldı.

İlçe genelinde kapsamlı bir temizlik seferberliği başlattıklarını belirten Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, “Hem turizm sezonunun başlamasıyla ilçemizde oluşan yoğunluk hem de ramazan bayramı sebebiyle kapsamlı bir şekilde temizlik çalışması başlattık. Belediye ekiplerimiz özverili çalışmaları ile planlı bir şekilde bayrama kadar çalışmalarını sürdürecek ve tertemiz halde Ramazan Bayramı’nı karşılayacağız.” Dedi.

Arife gününden itibaren mezarlıkta olacak yoğunluk göz önünde bulundurularak mezarlıkta da temizlik ve bakım çalışmaları hız kazandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın