“Ürgüp belediyesi kurala uymak yerine kuralı kendisine uyduruyor”

“Ürgüp belediyesi kurala uymak yerine kuralı kendisine uyduruyor” NEVŞEHİR(MHA) CHP Ürgüp İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy, Ürgüp belediyesinin Temenni mahallesinde yaptığı yeni işyerlerine ilişkin bu eleştirilerde bulundu. Katıldığı bir TV programında Başkan Altınsoy, “Biz CHP Ürgüp ilçe başkanlığı olarak elimizden geleni yaptık. Genel merkezimizin de bilgisi var durumdan. Daha önce bir halk hareketi de oldu, […]

 “Ürgüp belediyesi kurala uymak yerine kuralı kendisine uyduruyor”

30.04.2022 - 10:41

Güncelleme : 30.04.2022 - 10:41

“Ürgüp belediyesi kurala uymak yerine kuralı kendisine uyduruyor”

NEVŞEHİR(MHA) CHP Ürgüp İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy, Ürgüp belediyesinin Temenni mahallesinde yaptığı yeni işyerlerine ilişkin bu eleştirilerde bulundu.

Katıldığı bir TV programında Başkan Altınsoy, “Biz CHP Ürgüp ilçe başkanlığı olarak elimizden geleni yaptık. Genel merkezimizin de bilgisi var durumdan. Daha önce bir halk hareketi de oldu, toplumsal tepki de dile getirildi. Sözümüz dinlenmiyor. Kulaklar kapatılıyor. Gözler kapatılıyor. Arkeolojik bir sit alanı ancak Ürgüp belediyesi kurala uymak yerine kuralı kendisine uyduruyor. Bu da telafisi olmayan bir durum. Bizim çocuklarımız ve torunlarımız bile bu doğal ve güzel yapıyı görmekten mahrum kalacak” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın