Ürgüp Belediyesi, kar küreme ve tuzlama çalışmalarını sürdürüyor

Ürgüp Belediyesi, kar küreme ve tuzlama çalışmalarını sürdürüyor Tüm bölgede etkisini arttıran kar yağışı ve tipi ile birlikte Ürgüp Belediyesi ekipleri öğle saatlerinden itibaren Ürgüp’te vatandaşların rahat ve güvenli ulaşımı için teyakkuza geçti. Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk’ün talimatıyla; Ürgüp Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bugün etkili olan kar yağışı nedeniyle ana arterler ile bulvar […]

 Ürgüp Belediyesi, kar küreme ve tuzlama çalışmalarını sürdürüyor

17.02.2021 - 2:49

Güncelleme : 17.02.2021 - 2:49

Ürgüp Belediyesi, kar küreme ve tuzlama çalışmalarını sürdürüyor

Tüm bölgede etkisini arttıran kar yağışı ve tipi ile birlikte Ürgüp Belediyesi ekipleri öğle saatlerinden itibaren Ürgüp’te vatandaşların rahat ve güvenli ulaşımı için teyakkuza geçti.

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk’ün talimatıyla; Ürgüp Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bugün etkili olan kar yağışı nedeniyle ana arterler ile bulvar ve caddelerdeki yollar başta olmak üzere kar temizliği, buzlanmaya karşı tuzlama çalışması gerçekleştiriyor.

Kent genelinde etkili olan kar yağışı nedeniyle önlemlerini artıran Ürgüp  Belediyesi, karla mücadelede yoğun mesai harcıyor.

Ekipler, ana arterler başta olmak üzere bulvar ve caddelerde 7/24 kar temizliği yaparken vatandaşların saat fark etmeksizin kendilerine ulaşabileceklerini belirtti.

Yapılan duyuru şu şekilde:

“Karla mücadele ekiplerimiz kar etkisini gösterdiği sürece çalışmaya devam edeceklerdir. Ürgüp’ümüz ve siz hemşehrilerimiz için belediyemizin tüm olanaklarını her zaman olduğu gibi seferber ettik. Genel hatlarda çok fazla sıkıntı yaşamamakla beraber, mahalle aralarında yaşayabileceğimiz aksaklıklar doğrultusunda sizlerin talepleri üzerine lokal müdahaleye hazır durumdadırlar. Lütfen zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamaya, zorunluluk durumunda isa azami dikkat etmeye çalışalım.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın