Ülkemize ve milletimize geçmiş olsun

Ülkemize ve milletimize geçmiş olsun NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl özel idaresi genel sekreteri Kamil Duru, 6 Şubat gecesi meydana gelen Türkiye’nin 4 bölgesinde birçok il ve ilçesini etkileyen Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesindeki 7,4 büyüklüğündeki deprem nedeniyle bir mesaj yayınladı. Duru mesajında; “Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve Nevşehir de dahil olmak üzere bir çok ilimizde hissedilen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza […]

 Ülkemize ve milletimize geçmiş olsun

08.02.2023 - 13:41

Güncelleme : 08.02.2023 - 13:41

Ülkemize ve milletimize geçmiş olsun

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl özel idaresi genel sekreteri Kamil Duru, 6 Şubat gecesi meydana gelen Türkiye’nin 4 bölgesinde birçok il ve ilçesini etkileyen Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesindeki 7,4 büyüklüğündeki deprem nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Duru mesajında; “Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve Nevşehir de dahil olmak üzere bir çok ilimizde hissedilen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Depremin yaralarını sarmak için tüm ekiplerimiz hazır bekletilmektedir. Ülkemize ve Milletimize geçmiş olsun.” dedi.

Bu arada il özel idaresinden Deprem Bölgesinde iş makinesi ve personele ilave olarak; çadır kurulumu, kumanya yardımı yapmak üzere ilave 30 personel, 161 çadır, battaniye ve kumanya yola çıkarıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın