UÇHİSARLI HANIMLAR KARADENİZDE

UÇHİSARLI HANIMLAR KARADENİZDE Uçhisar Belediye Başkanımız Osman Süslü’nün talimatlarıyla kasabamızın vatandaşlarına Samsun, Ordu, Giresun ve Rize illerini kapsayan Karadeniz turu düzenlendi. Kasabamızda yaşayan 90 vatandaşın katılımıyla gerçekleştirilen gezide Rize, Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun, Uzungöl, Ayder Yaylası, Sümela Manastırı, çay fabrikaları gibi yerler gezildi. Üç gün süren gezide, Uçhisarlı hanımlar Türkiye’nin farklı güzelliklerini görmenin mutluluğunu yaşadı. […]

 UÇHİSARLI HANIMLAR KARADENİZDE

05.06.2022 - 16:38

Güncelleme : 05.06.2022 - 16:38
UÇHİSARLI HANIMLAR KARADENİZDE
Uçhisar Belediye Başkanımız Osman Süslü’nün talimatlarıyla kasabamızın vatandaşlarına Samsun, Ordu, Giresun ve Rize illerini kapsayan Karadeniz turu düzenlendi.
Kasabamızda yaşayan 90 vatandaşın katılımıyla gerçekleştirilen gezide Rize, Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun, Uzungöl, Ayder Yaylası, Sümela Manastırı, çay fabrikaları gibi yerler gezildi.
Üç gün süren gezide, Uçhisarlı hanımlar Türkiye’nin farklı güzelliklerini görmenin mutluluğunu yaşadı.
Geziye katılanlar, Uçhisar Belediye Başkanımız Osman Süslü’yü makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Osman Süslü: “Bayanlarımızın üzerindeki yükün farkındayız bu geziyle onları birkaç gün de olsa memnun edebildiysek ne mutlu bize” ifadelerinde bulundular.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın