Tüm Polis teşkilatımızın haftasını kutlarız

Tüm Polis teşkilatımızın haftasını kutlarız NEVŞEHİR(MHA) Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. Yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayan İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç, tüm polis teşkilatının haftasını kutladı. Başkan Dinç, “Ülkemizde ve ilimizde huzuru, güveni sağlamakta büyük bir kararlılık gösteren, başarılı çalışmaları ile halkımızı onurlandıran Polis teşkilatımızın kuruluş yıldönümünü ve Polis haftasını kutlarız. Başta İl […]

 Tüm Polis teşkilatımızın haftasını kutlarız

07.04.2021 - 13:10

Güncelleme : 07.04.2021 - 13:10

Tüm Polis teşkilatımızın haftasını kutlarız

NEVŞEHİR(MHA) Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. Yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayan İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç, tüm polis teşkilatının haftasını kutladı.

Başkan Dinç, “Ülkemizde ve ilimizde huzuru, güveni sağlamakta büyük bir kararlılık gösteren, başarılı çalışmaları ile halkımızı onurlandıran Polis teşkilatımızın kuruluş yıldönümünü ve Polis haftasını kutlarız. Başta İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Artunay olmak üzere il emniyet müdürlüğümüzde görevli tüm teşkilat mensuplarına başarılar dileriz” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın