TÜGVA’nın yaz okulu faaliyetleri sürüyor

TÜGVA’nın yaz okulu faaliyetleri sürüyor NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA)’nın düzenlediği yaz okulu faaliyetleri aralıksız sürüyor. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tesislerinde yüzme, masa tenisi ve serbest spor etkinliklerine katılan yaz okulu kursiyerleri gönüllerince de eğlendiler. İlgili Haber Başkan Kuzeyli ve yönetiminden hayırlı olsun ziyareti TÜGVA İl Temsilcisi Selçuk Cingitaş, bu tür faaliyetlerin gerçekleştirilmesinde kendilerine […]

 TÜGVA’nın yaz okulu faaliyetleri sürüyor

18.08.2021 - 8:50

Güncelleme : 18.08.2021 - 8:50

TÜGVA’nın yaz okulu faaliyetleri sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA)’nın düzenlediği yaz okulu faaliyetleri aralıksız sürüyor.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tesislerinde yüzme, masa tenisi ve serbest spor etkinliklerine katılan yaz okulu kursiyerleri gönüllerince de eğlendiler.

TÜGVA İl Temsilcisi Selçuk Cingitaş, bu tür faaliyetlerin gerçekleştirilmesinde kendilerine destek sağlayan Gençlik Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir ve kurum çalışanlarına teşekkür etti.

Cingitaş, “Yaz Okulu öğrencilerimizle düzenlediğimiz etkinliğimizde Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün tesislerindeydik. Gençliğe önem verip böylesi güzel hizmetleri sunan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, gençlerimize göstermiş oldukları ilgi ve alakadan ötürü İl Müdürümüz Muhsin Özdemir ağabeyimize ve kıymetli personellerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın