TOBB deprem bölgesine kalıcı konut yapma hedefinde

TOBB deprem bölgesine kalıcı konut yapma hedefinde NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret Borsasından yapılan açıklamaya göre; TOBB deprem bölgesinde kalıcı konut yapmak hedefinde. NTB’dan yapılan açıklamaya göre; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği TOBB, iş dünyasının ve hayırseverlerin katılımıyla deprem bölgesine kalıcı konut yapma kampanyası başlatıyor. TOBB ‘dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İş dünyamızın ve hayırseverlerin […]

 TOBB deprem bölgesine kalıcı konut yapma hedefinde

18.02.2023 - 12:55

Güncelleme : 18.02.2023 - 12:55

TOBB deprem bölgesine kalıcı konut yapma hedefinde

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret Borsasından yapılan açıklamaya göre; TOBB deprem bölgesinde kalıcı konut yapmak hedefinde.

NTB’dan yapılan açıklamaya göre; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği TOBB, iş dünyasının ve hayırseverlerin katılımıyla deprem bölgesine kalıcı konut yapma kampanyası başlatıyor.

TOBB ‘dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İş dünyamızın ve hayırseverlerin katılımıyla deprem bölgesine kalıcı konut yapma kampanyası başlatıyoruz. Kampanyanın detayları ve nasıl katkı verileceği çok yakında açıklanacak. Bu büyük felaketin üstesinden hep birlikte geleceğiz. Yaralarımızı birlikte saracağız” ifadelerine yer verildiği bildirildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın