Teşekkürler Kaymaklı

Teşekkürler Kaymaklı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkeze bağlı Kaymaklı kasabasında da belediyenin organizasyonunda halk depremzedelere ulaştırabilmenin çabası içerisinde. Yardımlarını belediyeye ulaştıramayanlar için belediye ekiplerinin seferber edildiğini belirten Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, “Teşekkürler Kaymaklı. Depremzedelere vatandaşlarımızın desteği akın akın devam ediyor. Belediye ekiplerimiz yardım malzemelerini kabul edecek getiremeyecek vatandaşlarımızın evlerinden ekiplerimiz alacak. Her gün Valiliğimiz koordinasyon ekibine […]

 Teşekkürler Kaymaklı

07.02.2023 - 12:08

Güncelleme : 07.02.2023 - 12:08

Teşekkürler Kaymaklı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkeze bağlı Kaymaklı kasabasında da belediyenin organizasyonunda halk depremzedelere ulaştırabilmenin çabası içerisinde.

Yardımlarını belediyeye ulaştıramayanlar için belediye ekiplerinin seferber edildiğini belirten Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, “Teşekkürler Kaymaklı. Depremzedelere vatandaşlarımızın desteği akın akın devam ediyor. Belediye ekiplerimiz yardım malzemelerini kabul edecek getiremeyecek vatandaşlarımızın evlerinden ekiplerimiz alacak. Her gün Valiliğimiz koordinasyon ekibine teslim edilecek. Lütfen ikinci el, kullanılmış malzemeler getirmeyelim. Herkesin hayrını Rabbim kabul etsin. Allah bu aziz millete inşallah bir daha böyle acılar yaşatmasın” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın