TEŞEKKÜRLER DERİNKUYU

TEŞEKKÜRLER DERİNKUYU Türk Eğitim Sen eğitim çalışanlarının teveccühü ile Derinkuyu’da emin adımlarla yetkili sendika olma yolunda mücadelesine devam etmektedir. Derinkuyu’da bu sene yetkili sendika olamadık ancak 2024 yılına bırakılmış bir hesabımız vardır. Şube başkanı Tayfur Urgenç yaptığı açıklamada; Derinkuyu ilçe başkanımız Hakan Köse nezdinde Derinkuyu ilçe yönetimimize, kurum temsilcilerimize, tüm eğitim çalışanlarına, bu süreçte bizlere […]

 TEŞEKKÜRLER DERİNKUYU

18.05.2023 - 10:26

Güncelleme : 18.05.2023 - 10:26
TEŞEKKÜRLER DERİNKUYU
Türk Eğitim Sen eğitim çalışanlarının teveccühü ile Derinkuyu’da emin adımlarla yetkili sendika olma yolunda mücadelesine devam etmektedir. Derinkuyu’da bu sene yetkili sendika olamadık ancak 2024 yılına bırakılmış bir hesabımız vardır.
Şube başkanı Tayfur Urgenç yaptığı açıklamada;
Derinkuyu ilçe başkanımız Hakan Köse nezdinde Derinkuyu ilçe yönetimimize, kurum temsilcilerimize, tüm eğitim çalışanlarına, bu süreçte bizlere inanarak destek olan dostlarımıza teşekkür ederiz.
TES. Derinkuyu İlçe Başkanı Hakan Köse; Türk Eğitim Sen 30 yıllık sendikal mücadelesinde her zaman çalışanların yanında saf tutmuş milli bir sendikadır. Sendikal mücadelemizde ayrıştırıcı bir dil değil bütünleştirici bir anlayışla tüm eğitim çalışanlarının mutluluğu için mücadeleye devam ediyoruz. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın ilkesi ile çalışanların sosyo ekonomik düzeylerini yükseltmek, mutlu çalışan, büyük ve müreffeh Türkiye ideali ile mücadele eden Türk Eğitim Sen tüm Türkiye’de çalışanların gerçek temsilcisi olacaktır. İfadelerini kullandı.
Derinkuyu Sendika Üye Dağılımı
Türk Eğitim Sen: 119
Eğitim Bir Sen: 138

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın