Terör örgütüne ve destekçilerine lanet olsun

Terör örgütüne ve destekçilerine lanet olsun NEVŞEHİR(MHA) Hafta sonunda, Gara bölgesinde 13 vatandaşımızın katledilmesine Nevşehir’den çok sayıda siyasetçi, STK Temsilcisi tepki gösterdi. Memur-Sen İl Başkanı – Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, “PKK alçak yüzünü bir kez daha gösterdi. Mağarada alıkoydukları 13 sivil vatandaşımızı şehit eden kanlı terör örgütüne ve destek olanlara lanet olsun. Şehitlerimize […]

 Terör örgütüne ve destekçilerine lanet olsun

15.02.2021 - 11:06

Güncelleme : 15.02.2021 - 11:06

Terör örgütüne ve destekçilerine lanet olsun

NEVŞEHİR(MHA) Hafta sonunda, Gara bölgesinde 13 vatandaşımızın katledilmesine Nevşehir’den çok sayıda siyasetçi, STK Temsilcisi tepki gösterdi.

Memur-Sen İl Başkanı – Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, “PKK alçak yüzünü bir kez daha gösterdi. Mağarada alıkoydukları 13 sivil vatandaşımızı şehit eden kanlı terör örgütüne ve destek olanlara lanet olsun. Şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerine sabrı cemil diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun.”

Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, “Hain terör örgütü PKK tarafından kaçırılarak kalleşçe şehit edilen 13 vatandaşımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.Milletimizin başı sağ olsun.”

Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, “Hain terör örgütü PKK tarafından kaçırılarak kalleşçe şehit edilen 13 vatandaşımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.”

AK Parti Gülşehir Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Bozan, “Hain terör örgütünce Gara bölgesinde mağarada alıkonularak alçakça şehit edilen 13 masum vatandaşımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Aziz Milletimizin başı sağ olsun.”

Eğitim-İş Nevşehir Şube Başkanı İbrahim Demir, “Gara bölgesinde hain terör örgütü tarafından kaçırılan ve alçakça şehit edilen masum vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, aileleri ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun!”

Hak-İl Başkanı M. Fatih Mutlu, “Terör Örgütü alçak yüzünü bir kez daha gösterdi. Kaçırdığı 13 vatandaşımızı kalleşçe şehit etti. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Terörle mücadelede devletimizin ve ordumuzun yanındayız, Milletimizin başı sağ olsun.”

MHP İl Başkanı İlhan Kaya, “Hain Terör örgütü tarafından kaçırılarak Gara’da bir mağarada alçakça şehit edilen 13 vatandaşımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve Aziz Türk Milletimize başsağlığı ve sabırlar diliyorum.”

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Arif Parmaksız, “Hain terör örgütü tarafından şehit edilen vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.”

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç, “Hain terör örgütü sivil vatandaşlarımızı, daha önce kaçırılan devlet görevlilerimizi şehit ederek bir kez daha kalleş yüzünü göstermiştir. Milli unsurlarıyla Türk Milleti top yekün mücadele ile bu illeti bitirecektir. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.”

İYİ Parti İl Başkanı Ömer Ay, “13 masum vatandaşımızın alçakça katledilmesini ve hain PKK yı lanetliyorum. Şehit vatandaşlarımızla üç subay şehidimize Allahtan rahmet, yakınlarına ve milletimize baş sağlığı diliyorum. 13 şehidimiz polis ve askerdir. Çözüm süreci adıyla yürütülen PKK ile mücadele yerine müzakere sırasında kaçırılmışlardı. PKK tarafından kaçırıldıkları halde 6 yıldır bulunamayan, kaçırılmasını önleyemeyen terörle başarılı mücadele(!) politikası için yazıklar olsun demekten kendimi alamıyorum.”

Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, “Pençe Kartal-2 harekâtı bölgesinde PKK’lı hainlerle çıkan çatışmada şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.”

Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Dilek Selvi, “Başımız Sağ Olsun Türkiye’m. Irak”ın kuzeyinde ki GARA bölgesinde hain terör örgütü tarafından şehit edilen 13 vatandaşımıza Allah tan rahmet kederli ailelerine başsağlığı diliyoruz.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın