TBB NEVŞEHİR İL TEMSİLCİSİ DURSUN’DAN, BAŞKAN OSMAN SÜSLÜ’YE ZİYARET

TBB NEVŞEHİR İL TEMSİLCİSİ MUSTAFA DURSUN’DAN, BELEDİYE BAŞKANIMIZ OSMAN SÜSLÜ’YE ZİYARET Türkiye Belediye Başkanları Birliği Nevşehir İl Temsilcisi Sayın Mustafa Dursun ve Yönetim Kurulu üyelerinden E. Kavak Belediye Başkanı Sayın Celal Yiğit ve E. Göreme Belediye Başkanı Sayın Nuri Cingil, Uçhisar Belediye Başkanımız Sayın Osman Süslü’yü makamında ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette İl Temsilcisi […]

 TBB NEVŞEHİR İL TEMSİLCİSİ DURSUN’DAN, BAŞKAN OSMAN SÜSLÜ’YE ZİYARET

26.01.2023 - 0:11

Güncelleme : 26.01.2023 - 0:11

TBB NEVŞEHİR İL TEMSİLCİSİ MUSTAFA DURSUN’DAN, BELEDİYE BAŞKANIMIZ OSMAN SÜSLÜ’YE ZİYARET

Türkiye Belediye Başkanları Birliği Nevşehir İl Temsilcisi Sayın Mustafa Dursun ve Yönetim Kurulu üyelerinden E. Kavak Belediye Başkanı Sayın Celal Yiğit ve E. Göreme Belediye Başkanı Sayın Nuri Cingil, Uçhisar Belediye Başkanımız Sayın Osman Süslü’yü makamında ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette İl Temsilcisi Mustafa Dursun ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Başkanımız Osman Süslü, şimdiye kadar yapılan belediye hizmetleri ve 2023 yılı belediye ve dernek çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundular. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Osman Süslü misafirlerine teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın