SMA hastası minik Yusuf’u yalnız bırakmadılar

SMA hastası minik Yusuf’u yalnız bırakmadılar NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de ailesi ve gönüllüler tarafından bir süredir can hıraç bir kampanya sürdürülen SMA hastası minik Yusuf Eren’i yalnız bırakmayanlar arasında Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı ve Türk Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin ile yönetim kurulu üyeleri de vardı. İl merkezinde açılan bağış kermesine bizzat katılan Başkan Çetin ve […]

 SMA hastası minik Yusuf’u yalnız bırakmadılar

28.05.2022 - 11:28

Güncelleme : 28.05.2022 - 11:28

SMA hastası minik Yusuf’u yalnız bırakmadılar

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de ailesi ve gönüllüler tarafından bir süredir can hıraç bir kampanya sürdürülen SMA hastası minik Yusuf Eren’i yalnız bırakmayanlar arasında Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı ve Türk Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin ile yönetim kurulu üyeleri de vardı.

İl merkezinde açılan bağış kermesine bizzat katılan Başkan Çetin ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri SMA hastası Yusuf Eren’in ailesinden durumu hakkında bilgiler alırken, karınca kararınca bağışta da bulundular.

Başkan Çetin, “Nevşehir’imizin sağ duyulu hayırseverlerinin, duyarlı insanlarımızın bu minik çocuğumuzun bir an önce sağlığına kavuşabilmesi için elinden geleni yapacağına inancımız sonsuz. Umarız en kısa zamanda hedeflenen bağış toplanır ve çocuğumuz sağlığına kavuşur. Dualarımız minik Yusuf Eren’le birlikte” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın