SIRBİSTAN BÜYÜKELÇİLİĞİNDEN NTSO’YA ZİYARET

SIRBİSTAN BÜYÜKELÇİLİĞİNDEN NTSO’YA ZİYARET Sırbistan Ankara Büyükelçiliğinden Müsteşar Zoran Jovanoviç ve İkinci Katip Milica Rankovic Mikic Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’na bir ziyaret gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen ziyarette Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Habil Uluer, Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Ölmez, Turizm Meslek Komitesi Üyeleri ile şarap üreticisi üyelerimiz hazır bulundu. Ziyaretin ardından toplantı […]

 SIRBİSTAN BÜYÜKELÇİLİĞİNDEN NTSO’YA ZİYARET

15.06.2023 - 7:00

Güncelleme : 15.06.2023 - 7:00

SIRBİSTAN BÜYÜKELÇİLİĞİNDEN NTSO’YA ZİYARET

Sırbistan Ankara Büyükelçiliğinden Müsteşar Zoran Jovanoviç ve İkinci Katip Milica Rankovic Mikic Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen ziyarette Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Habil Uluer, Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Ölmez, Turizm Meslek Komitesi Üyeleri ile şarap üreticisi üyelerimiz hazır bulundu.

Ziyaretin ardından toplantı salonuna geçildi. 16- 19 Kasım 2023 tarihleri arasında Belgrad’da gerçekleştirilecek İkinci Uluslararası “ Open Balkan Vizyonu” Fuarı kapsamında Sırbistan Büyükelçiliği heyeti tarafından tanıtımlar yapıldı. NTSO tarafından ise Oda ve Kapadokya hakkında sunum yapıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın