Şimşek aday olacak mı?

Şimşek aday olacak mı? NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisinde ilçe kongreleri yaklaşıyor. Merkez ilçe kongresinde Taylan Şimşek’in başkanlığa aday olup olmayacağı merak konusu. Daha önce merkez ilçe yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevinde bulunan İş insanı – Muhasebeci – Taylan Şimşek henüz bu konuda kesin kararını açıklamazken, mevcut merkez ilçe başkanı Semasi Yücel’in üçüncü kez başkanlığa aday […]

 Şimşek aday olacak mı?

12.07.2021 - 11:43

Güncelleme : 12.07.2021 - 11:43

Şimşek aday olacak mı?

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisinde ilçe kongreleri yaklaşıyor. Merkez ilçe kongresinde Taylan Şimşek’in başkanlığa aday olup olmayacağı merak konusu.

Daha önce merkez ilçe yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevinde bulunan İş insanı – Muhasebeci – Taylan Şimşek henüz bu konuda kesin kararını açıklamazken, mevcut merkez ilçe başkanı Semasi Yücel’in üçüncü kez başkanlığa aday olmayacağı yönündeki parti kulisleri Şimşek’in yeni dönemde merkez ilçe başkanlığına aday olabileceği yönünde yorumlara neden oluyor.

Bir süredir aktif siyasetten uzak kalmasına rağmen partinin çalışmalarını yakından takip eden, gerek il ve ilçe başkanları ile gerekse partililerle irtibatını hiç koparmayan Taylan Şimşek’in aday olmayı düşünmesi halinde çok güçlü bir kadro yapısı ile adaylığını açıklaması bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın