SEFER SAATLERİ HAFTA SONU İÇİN YENİDEN DÜZENLENDİ

ÖZEL HALK OTOBÜSLERİNİN SEFER SAATLERİ HAFTA SONU İÇİN YENİDEN DÜZENLENDİ Nevşehir’de hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu saatlerde özel halk otobüslerinin sefer sayıları ve hareket saatleri yeniden düzenlendi. Nevşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu saatler için özel halk otobüslerinin seferlerinin yeniden düzenlendiği belirtildi. Yapılan düzenleme ile […]

 SEFER SAATLERİ HAFTA SONU İÇİN YENİDEN DÜZENLENDİ

21.11.2020 - 11:43

Güncelleme : 21.11.2020 - 11:43

ÖZEL HALK OTOBÜSLERİNİN SEFER SAATLERİ HAFTA SONU İÇİN YENİDEN DÜZENLENDİ

Nevşehir’de hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu saatlerde özel halk otobüslerinin sefer sayıları ve hareket saatleri yeniden düzenlendi.

Nevşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu saatler için özel halk otobüslerinin seferlerinin yeniden düzenlendiği belirtildi.

Yapılan düzenleme ile birlikte 21 Kasım Cumartesi ve 22 Kasım Pazar günü şehir merkezindeki özel halk otobüsleri seferlerine her zamanki gibi saat 07.00’da başlayacak. Belli aralıklarla Saat 10.00’a kadar seferlerini sürdürecek olan otobüsler 10.00-20.00 saatleri arasında ise normal seferlerini gerçekleştirecek. Saat 20.00’dan itibaren nöbet araçlarının sefer yapacağı hatlardan 1 ve 2 Nolu hatlarda son hareket saatleri 21.00, 3 Nolu hatta ise son hareket saati 20.00 olacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın