Salgın’dan Başkan Doğu’ya hayırlı olsun ziyareti

Salgın’dan Başkan Doğu’ya hayırlı olsun ziyareti NEVŞEHİR(MHA) Nevşehirli iş İnsanı, siyasetçi Zafer Salgın Milliyetçi Hareket Partisi il başkanı Adnan Doğu ve beraberindeki yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Cumhur ittifakının ortağı Milliyetçi Hareket Partisinin Türkiye genelinde ve Nevşehir’de başarılı olmasını gönülden istediklerini söyleyen İş İnsanı – Siyasetçi Zafer Salgın, MHP İl Başkanı Adnan Doğu ve […]

 Salgın’dan Başkan Doğu’ya hayırlı olsun ziyareti

03.02.2023 - 10:38

Güncelleme : 03.02.2023 - 10:38

Salgın’dan Başkan Doğu’ya hayırlı olsun ziyareti

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehirli iş İnsanı, siyasetçi Zafer Salgın Milliyetçi Hareket Partisi il başkanı Adnan Doğu ve beraberindeki yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Cumhur ittifakının ortağı Milliyetçi Hareket Partisinin Türkiye genelinde ve Nevşehir’de başarılı olmasını gönülden istediklerini söyleyen İş İnsanı – Siyasetçi Zafer Salgın, MHP İl Başkanı Adnan Doğu ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin gayretli çalışmalarını göreve geldikleri ilk günden itibaren takip ettiklerini dile getirdi.

Ziyaretinden dolayı İş İnsanı – Siyasetçi Zafer Salgın’a teşekkür eden Başkan Doğu, güncel gelişmelere ilişkin kendisiyle istişarelerde de bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın