Ramazan ayında vatandaşın tercihi yine Pazaryeri

Ramazan ayında vatandaşın tercihi yine Pazaryeri NEVŞEHİR(MHA) Mübarek Ramazan ayını ortaladığımız şu günlerde vatandaşın haftalık sebze meyve ve diğer ürünler konusunda öncelikli tercihi yine Pazaryeri oluyor. Salgın tedbirleri çerçevesinde Pazartesi ve Salı günleri kurulan Nevşehir Pazaryerinde hem alışverişlerini hem de vakitlerini geçirmek için vatandaşların pazaryerine ilgisinin sürdüğü gözleniyor. Bir alışveriş merkezinde sunulan konforun kendilerine sunulduğu […]

 Ramazan ayında vatandaşın tercihi yine Pazaryeri

26.04.2021 - 6:36

Güncelleme : 26.04.2021 - 6:36

Ramazan ayında vatandaşın tercihi yine Pazaryeri

NEVŞEHİR(MHA) Mübarek Ramazan ayını ortaladığımız şu günlerde vatandaşın haftalık sebze meyve ve diğer ürünler konusunda öncelikli tercihi yine Pazaryeri oluyor.

Salgın tedbirleri çerçevesinde Pazartesi ve Salı günleri kurulan Nevşehir Pazaryerinde hem alışverişlerini hem de vakitlerini geçirmek için vatandaşların pazaryerine ilgisinin sürdüğü gözleniyor.

Bir alışveriş merkezinde sunulan konforun kendilerine sunulduğu Pazaryerinden ihtiyaçlarını alan vatandaşların Pazaryeri girişinde ateşleri ölçülüyor, dezenfektan sıkılıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın