Ramazan ayı ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirsin

Ramazan ayı ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirsin NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Ramazan ayının gönül coğrafyamıza ve tüm insanlığa hayırlar getirmesi temennisinde bulundu. Başkan Özmen, “Ramazanın getirdiği güzelliklerle buluşturmayı nasip etsin. Bir yandan Ramazan ayına kavuşmanın sevincini yaşarken, bir yandan da böyle mübarek bir ayı salgının gölgesinde geçirecek olmanın burukluğunu hissediyoruz. İnsanlık […]

 Ramazan ayı ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirsin

13.04.2021 - 16:20

Güncelleme : 13.04.2021 - 16:20

Ramazan ayı ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirsin

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Ramazan ayının gönül coğrafyamıza ve tüm insanlığa hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Başkan Özmen, “Ramazanın getirdiği güzelliklerle buluşturmayı nasip etsin. Bir yandan Ramazan ayına kavuşmanın sevincini yaşarken, bir yandan da böyle mübarek bir ayı salgının gölgesinde geçirecek olmanın burukluğunu hissediyoruz. İnsanlık şu anda büyük bir sınavdan geçiyor. İnşallah tekrar camilerde, gönül sofralarında buluşacağımız günler yakındır. Bu duygu ve düşüncelerle Mübarek Ramazan ayını kutluyor; Ramazan-ı Şerif’in ülkemize, gönül coğrafyamıza ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın