PÜSİAD, ilk ziyaretini Nevşehir Ticaret Borsasına gerçekleştirdi

PÜSİAD, ilk ziyaretini Nevşehir Ticaret Borsasına gerçekleştirdi Patates Üreticileri, Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (PÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Birol Güney ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’a nezaket ziyaretlerinde bulundu. Türkiye’deki tüm patates üreticilerini, tek bir çatı altında toplayarak sektörde güç birliği oluşturmak amacıyla geçtiğimiz ay Nevşehir’de kurulan Patates Üreticileri, Sanayicileri ve […]

 PÜSİAD, ilk ziyaretini Nevşehir Ticaret Borsasına gerçekleştirdi

02.10.2021 - 11:49

Güncelleme : 02.10.2021 - 11:49

PÜSİAD, ilk ziyaretini Nevşehir Ticaret Borsasına gerçekleştirdi

Patates Üreticileri, Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (PÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Birol Güney ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’a nezaket ziyaretlerinde bulundu.

Türkiye’deki tüm patates üreticilerini, tek bir çatı altında toplayarak sektörde güç birliği oluşturmak amacıyla geçtiğimiz ay Nevşehir’de kurulan Patates Üreticileri, Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (PÜSİAD), ilk ziyaretini Nevşehir Ticaret Borsasına gerçekleştirdi.

Patates Üreticileri, Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (PÜSİAD) Başkanı Birol Güney, Yönetim Kurulu Üyeleri Seyit Çiftçibaşı, Yekta Tezel ve Ali Süt, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ve Meclis Başkanı Mehmet Havalı’yı ziyaret ederek, Patates konulu sektörel sorun ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Ziyarette dernek amaç ve hedefleri hakkında bilgilendirmelerde bulunan PÜSİAD Başkanı Birol Güney;’Türkiye genelinde patates üreten üreticilerimizi, sanayicilerimizi ve iş insanlarını bir araya getirerek kurduğumuz derneğimizde çalışmalarımıza ziyaretlerimizle başladık. Derneğimiz, kendi alanında Türkiye’de ilk defa kurulmuş olup, Nevşehir dışında patates üreten diğer illerden de üyelerimiz bulunuyor.

Bizim PÜSİAD derneği olarak amacımız, patates üreticilerimizi bir araya getirerek, sektörde güç birliği sağlamak ve her türlü sorunlara ilişkin katkıda bulunacak çözümler üretmek olacaktır. Bu kapsamda, hem tanışmak hemde istişarelerde bulunmak üzere bugün ilk ziyaretimize Nevşehir Ticaret Borsası ile başlamış bulunuyoruz. Sıcak karşılama ve misafirperverlik için değerli Borsa Başkanımız Sayın İbrahim Salaş ve Meclis Başkanımız Sayın Mehmet Havalı’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Salaş: “PÜSİAD derneğinin hayırlı olmasını diliyorum”

Nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, faaliyetlerine yeni başlayan PÜSİAD’ın sektöre hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunarak, Yönetim Kurulu Başkanı Güney ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.

Salaş, patates üreticilerinin tek çatı altında toplanmasının sektöre güç birliği kazandıracağını sözlerine ekledi.

Ziyaret günün anısına çekilen fotoğraf ile son buldu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın