Protokolün düğün maratonu başladı

Protokolün düğün maratonu başladı NEVŞEHİR(MHA) Son iki yıldır Covid-19 tedbirleri nedeniyle çok sıkıtlı şartlarda ancak yapılabilen düğünlerin yeniden başlamasıyla birlikte Nevşehir protokolünün da düğün maratonu yeniden başladı. Başta AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran olmak üzere Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’nin yanı sıra siyasi parti il başkanlarının da sık sık düğün merasimlerinde çiftlerin bu […]

 Protokolün düğün maratonu başladı

30.05.2022 - 13:56

Güncelleme : 30.05.2022 - 13:56

Protokolün düğün maratonu başladı

NEVŞEHİR(MHA) Son iki yıldır Covid-19 tedbirleri nedeniyle çok sıkıtlı şartlarda ancak yapılabilen düğünlerin yeniden başlamasıyla birlikte Nevşehir protokolünün da düğün maratonu yeniden başladı.

Başta AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran olmak üzere Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’nin yanı sıra siyasi parti il başkanlarının da sık sık düğün merasimlerinde çiftlerin bu mutlu günlerinde şahitlikleri objektiflere yeniden yansımaya başladı.

Hafta sonunda AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Haluk Köybaşı’nın düğününde çok sayıda siyasetçinin yer alışı da gözlerden kaçmadı.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın