Pınarbaşı’nın haklı sevinci

Pınarbaşı’nın haklı sevinci NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, birlik seçimi sürecinde verdiği bir sözü daha yerine getirmenin haklı gururunu ve sevincini yaşadığını ifade etti. NEVESOB Başkanı Pınarbaşı açıklamasında; “Göreve gelmeden önce verdiğimiz sözlerden biri olan esnaf ve sanatkarımızın tapulu malı olarak kayıtlara geçen hizmet binamız yanındaki alana zemin ile birlikte […]

 Pınarbaşı’nın haklı sevinci

19.10.2020 - 15:26

Güncelleme : 19.10.2020 - 15:26

Pınarbaşı’nın haklı sevinci

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, birlik seçimi sürecinde verdiği bir sözü daha yerine getirmenin haklı gururunu ve sevincini yaşadığını ifade etti.

NEVESOB Başkanı Pınarbaşı açıklamasında; “Göreve gelmeden önce verdiğimiz sözlerden biri olan esnaf ve sanatkarımızın tapulu malı olarak kayıtlara geçen hizmet binamız yanındaki alana zemin ile birlikte üç katlı işyerini zorlu imkanlara rağmen bitirmenin gururunu yaşıyoruz.  Bitirmiş olduğumuz dükkan yine çaba ve gayretlerimizle ilimizde şubesi bulunmayan Ziraat Katılım Bankasına kiralanmış olup; ilgili banka faaliyetine bugün itibariyle başlamıştır. Esnaf ve Sanatkarlarımıza daha iyi hizmet edebilmek için güçlü kurumlar olmamız gerektiği bilinci ve özverisi ile yapmış olduğumuz bu çalışmanın hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.  

Hatırlanacağı üzere Birlik Başkanı Pınarbaşı, birlik başkanlığı seçimi sürecinde söz konusu alanın birlik başkanlığına önemli bir yatırım olarak kazandırılacağını belirtmişti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın