Pazaryerinde seyyar aşı uygulaması

Pazaryerinde seyyar aşı uygulaması NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde hala salgın vakalarının 20 bin seviyelerinde bulunması nedeniyle Nevşehir Pazarcı esnafı ve pazaryerine gelen vatandaşlar için seyyar aşı uygulaması yapıldı. Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’in de yakından takip ettiği aşı uygulamasına ilişkin açıklamalarda bulunan Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen Vali Becel’e konuya yakından ilgi göstermeleri nedeniyle kendisine […]

 Pazaryerinde seyyar aşı uygulaması

16.08.2021 - 9:37

Güncelleme : 16.08.2021 - 9:37

Pazaryerinde seyyar aşı uygulaması

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde hala salgın vakalarının 20 bin seviyelerinde bulunması nedeniyle Nevşehir Pazarcı esnafı ve pazaryerine gelen vatandaşlar için seyyar aşı uygulaması yapıldı.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’in de yakından takip ettiği aşı uygulamasına ilişkin açıklamalarda bulunan Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen Vali Becel’e konuya yakından ilgi göstermeleri nedeniyle kendisine teşekkür etti.

Başkan Özmen, “Pazarımıza çok önem gösteren değerli Valimiz Sayın İnci Sezer Becel Valimizin direktifleriyle Pazar yerimizde seyyar aşı uygulaması başlatılmıştır. İlgi ve alakalarından dolayı sonsuz teşekkürler” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın