PARMAKSIZ’DAN NEVŞEHİRLİ ŞEHİT CİHAN ÇİFTÇİBAŞI İÇİN TAZİYE MESAJI

BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN NEVŞEHİRLİ ŞEHİT CİHAN ÇİFTÇİBAŞI İÇİN TAZİYE MESAJI Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Mardin’in Kızıltepe ilçesinde şehit olan Nevşehirli P. Asb. Acvş. Cihan Çiftçibaşı için taziye mesajı yayımladı. Parmaksız mesajında; “Mardin’de sınır güvenliği devriyesi sırasında teröristlerin ateşiyle yaralanıp, kaldırıldığı hastanede şehadet şerbetini içen, Derinkuyu/ Çakıllı Köyünden hemşerimiz, kahraman […]

 PARMAKSIZ’DAN NEVŞEHİRLİ ŞEHİT CİHAN ÇİFTÇİBAŞI İÇİN TAZİYE MESAJI

07.07.2021 - 15:32

Güncelleme : 07.07.2021 - 15:32

BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN NEVŞEHİRLİ ŞEHİT CİHAN ÇİFTÇİBAŞI İÇİN TAZİYE MESAJI

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Mardin’in Kızıltepe ilçesinde şehit olan Nevşehirli P. Asb. Acvş. Cihan Çiftçibaşı için taziye mesajı yayımladı.

Parmaksız mesajında; “Mardin’de sınır güvenliği devriyesi sırasında teröristlerin ateşiyle yaralanıp, kaldırıldığı hastanede şehadet şerbetini içen, Derinkuyu/ Çakıllı Köyünden hemşerimiz, kahraman Mehmetçiğimiz P. Asb. Çvş. Cihan Çiftçibaşı’ya Allah’tan rahmet; fedakar ailesine, Nevşehir’imize ve aziz milletimize sabırlar diliyorum. Kahraman milletimizin başı sağ olsun” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın