PARMAKSIZ, AB MEYER-LANDRUT’U EVİNDE AĞIRLADI

BAŞKAN PARMAKSIZ, AB TÜRKİYE DELEGASYONU BAŞKANI NİKOLAUS MEYER-LANDRUT’U EVİNDE AĞIRLADI Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile AB Türkiye Delegasyonu tarafından gerçekleştirilen ziyaret kapsamında AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Nikolaus Meyer-Landrut ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile beraberindeki heyet Nevşehir’i ziyaret etti. Programın son bölümümde, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, […]

 PARMAKSIZ, AB MEYER-LANDRUT’U EVİNDE AĞIRLADI

08.02.2021 - 19:52

Güncelleme : 08.02.2021 - 19:52

BAŞKAN PARMAKSIZ, AB TÜRKİYE DELEGASYONU BAŞKANI NİKOLAUS MEYER-LANDRUT’U EVİNDE AĞIRLADI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile AB Türkiye Delegasyonu tarafından gerçekleştirilen ziyaret kapsamında AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Nikolaus Meyer-Landrut ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile beraberindeki heyet Nevşehir’i ziyaret etti.

Programın son bölümümde, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Nikolaus Meyer-Landrut ve eşi Brigitte Meyer-Landrut, AB Türkiye Delegasyonu Bölüm Başkanı Bartosz Przywara,TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel ve eşi Hakan Becel’i evinde ağırladı. Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’a eşi Gönül Parmaksız eşlik etti.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, eşi Gönül Parmaksız ile birlikte kendilerine misafir olan heyetle sohbet ederek akşam yemeği yediler.

Başkan Parmaksız ve eşi Gönül Parmaksız ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek günün anısına Brigitte &Nikolaus Meyer-Landrut çiftine hediye takdim ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın