Özel idare ekipleri yollarda

Özel idare ekipleri yollarda NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de etkili olan kar yağışı bir çok olumsuzlukları ile etkisini sürdürürken Özel idare Yol ve Ulaşım Hizmetlerine bağlı ekipleri gece gündüz demeden 7/24 vatandaşlara destek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu Kapsamda; Hacıbektaş İlçesine bağlı Köy yollarda, Özkonak – Topaklı yolunda, Başdere-Topuz yolunda yoğun kar yağışı ve tipiden dolayı araçları ile yolda […]

 Özel idare ekipleri yollarda

09.02.2023 - 12:09

Güncelleme : 09.02.2023 - 12:09

Özel idare ekipleri yollarda

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de etkili olan kar yağışı bir çok olumsuzlukları ile etkisini sürdürürken Özel idare Yol ve Ulaşım Hizmetlerine bağlı ekipleri gece gündüz demeden 7/24 vatandaşlara destek için çalışmalarını sürdürüyor.
Bu Kapsamda; Hacıbektaş İlçesine bağlı Köy yollarda, Özkonak – Topaklı yolunda, Başdere-Topuz yolunda yoğun kar yağışı ve tipiden dolayı araçları ile yolda mahsur kalan vatandaşlar kurtarıldı.
Göreme – Ortahisar – Altıpınar – Özkonak yolunda yoğun kar yağışı, buzlanma ve tipi sebebiyle yol ulaşıma kapatılarak güvenlik önlemleri alındı.
Ürgüp İlçesine bağlı Mustafapaşa Köyümüzün kar yağışından dolayı kapanan içme suyu yolu da ekipler tarafından itinalı bir çalışma ile ulaşıma açıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın