Özel eğitim öğrencilerine at çiftliği gezisi düzenlendi

Özel eğitim öğrencilerine at çiftliği gezisi düzenlendi NEVŞEHİR(MHA) Milli Eğitim Bakanlığınca yürütülen Telafide Ben De Varım Programı ile Avanos Kaymakamlığınca yürütülmekte olan Düşyeri Avanos Projesi kapsamında Avanos Cumhuriyet İlkokulu sorumluluğunda özel eğitim öğrencileri için at çiftliği gezisi düzenlendi. At çiftliğinde yapılan kahvaltının ardından özel eğitim öğrencileri ata bindi.Akabinde özel eğitim öğrencilerine 2020-2021 eğitim öğretim yılı […]

 Özel eğitim öğrencilerine at çiftliği gezisi düzenlendi

08.07.2021 - 9:09

Güncelleme : 08.07.2021 - 9:09

Özel eğitim öğrencilerine at çiftliği gezisi düzenlendi

NEVŞEHİR(MHA) Milli Eğitim Bakanlığınca yürütülen Telafide Ben De Varım Programı ile Avanos Kaymakamlığınca yürütülmekte olan Düşyeri Avanos Projesi kapsamında Avanos Cumhuriyet İlkokulu sorumluluğunda özel eğitim öğrencileri için at çiftliği gezisi düzenlendi.

At çiftliğinde yapılan kahvaltının ardından özel eğitim öğrencileri ata bindi.Akabinde özel eğitim öğrencilerine 2020-2021 eğitim öğretim yılı sene sonu karneleri Kaymakam Olgun Öner tarafından verildi.

Özel eğitim öğrenci velileri ile bir süre Kaymakam Olgun Öner ve eşi Proje Koordinatörü Gülcihan Öner velilerle sohbet ettiler. Etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Örtlek, Avanos Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Cumhur Ay, özel eğitim öğretmenleri Büşra Anbar ve Meral Aslantaş ile Proje Koordinatör Yardımcısı Ali Rıza Demir’de katıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın