Özel  çocuklar ilk kez ATV’ye bindi

Özel  çocuklar ilk kez ATV’ye bindi NEVŞEHİR(MHA) H. Rasim Uzer özel eğitim okulu öğrencileri Göreme belediyesinin de desteğiyle ilk kez ATV’ye bindiler. Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren; “Sosyal sorumluluk projesi kapsamında Adem Akdoğan’ın düzenlemiş olduğu ve Belediyemizin destekleriyle gerçekleşen projede; özel çocuklarımızı aileleriyle birlikte Göreme’de ağırlayarak ATV turu yaptık. ATV turu kapsamında özel çocuklarımız; Kılıçlar […]

 Özel  çocuklar ilk kez ATV’ye bindi

27.07.2021 - 13:45

Güncelleme : 27.07.2021 - 13:45

Özel  çocuklar ilk kez ATV’ye bindi

NEVŞEHİR(MHA) H. Rasim Uzer özel eğitim okulu öğrencileri Göreme belediyesinin de desteğiyle ilk kez ATV’ye bindiler.

Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren; “Sosyal sorumluluk projesi kapsamında Adem Akdoğan’ın düzenlemiş olduğu ve Belediyemizin destekleriyle gerçekleşen projede; özel çocuklarımızı aileleriyle birlikte Göreme’de ağırlayarak ATV turu yaptık. ATV turu kapsamında özel çocuklarımız; Kılıçlar Vadisi, Güllüdere ve Kızlar Manastırını gezdi.Projeye öncülük eden H. Rasim Uzer Özel Eğim Meslek Okulu Müdür Yusuf Çağlayan ve ATV turunu düzenleyen Adem Akdoğan’a teşekkür ederim.
Göreme Belediyesi ve Göreme Belediye Başkanı olarak her daim sosyal sorumluluk projelerinin destekçisiyim. Hayatı; sevgiyle, saygıyla ve farkındalıkla özel çocuklarımız için daha anlamlı kılabiliriz” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın