Özdemir aday adayı mı?

Özdemir aday adayı mı? NEVŞEHİR(MHA) 14 mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde AK Partiden oldukça sürpriz adayların çıkabileceği konuşuluyor. O isimler arasında halen İlim Yayma Cemiyeti Şube başkanlığı ve Milli İrade Platformu Sözcülüğü görevini sürdüren Mustafa Özdemir var mı?. Geçmiş dönem il başkanlarının yanında yine geçtiğimiz dönemlerde partide çeşitli görevlerde bulunan çok sayıda ismin aday […]

 Özdemir aday adayı mı?

31.01.2023 - 13:20

Güncelleme : 31.01.2023 - 13:20

Özdemir aday adayı mı?

NEVŞEHİR(MHA) 14 mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde AK Partiden oldukça sürpriz adayların çıkabileceği konuşuluyor. O isimler arasında halen İlim Yayma Cemiyeti Şube başkanlığı ve Milli İrade Platformu Sözcülüğü görevini sürdüren Mustafa Özdemir var mı?.

Geçmiş dönem il başkanlarının yanında yine geçtiğimiz dönemlerde partide çeşitli görevlerde bulunan çok sayıda ismin aday adayı olarak ortaya çıkması beklenen partide, uzun yıllardır Sivil toplum kuruluşlarında görev alan Mustafa Özdemir’in de aday adayı olacağı konuşuluyor. Üniversite Daire Başkanlığından

Emekli eğitimci Mustafa Özdemir hatırlanacağı üzere iki dönem Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube başkanlığı görevinde bulunmuş, sendikalar arasındaki yetkinin Eğitim-Bir-Sen’e kazandırılmasındaki çabasıyla da gündeme gelmişti. Bu süreçte yine iki dönem Memur-Sen İl Başkanlığını da Mustafa Özdemir, İlim Yayma Cemiyeti Nevşehir Şube Başkanlığı görevine geçtiğimiz gün yapılan genel kurulun ardından yeniden seçildi. Özdemir, 70’e yakın STK’nın üye olduğu Milli İrade Platformunun kuruculuğunu yapmış ve halen sözcülüğünü devam ettiriyor.

Bürokrasinin içerisinden gelen, Nevşehir sivil toplum kuruluşlarının yapılaşmasını yakından bilen ve siyasete de uzak olmayan Mustafa Özdemir’in milletvekilliği aday adayı olacağı konuşuluyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın