Öz Sağlık-İş’ten “Ailemin Emeği, Benim Geleceğim” konulu resim yarışması

Öz Sağlık-İş’ten “Ailemin Emeği, Benim Geleceğim” konulu resim yarışması NEVŞEHİR(MHA) Öz Sağlık-İş Sendikası Kültür Sanat Komite Başkanlığı ve Akademik Üst Kurulumuz ÖZ-SAM tarafından, sağlık ve sosyal hizmet işçilerinin çocukları için bir resim yarışması düzenlendi. İlk, orta ve lise öğrencilerinin katılacağı “Ailemin Emeği, Benim Geleceğim” konulu resim yarışması için yapılacak resimlerin son gönderilme tarihi 6 Şubat 2023 olarak […]

 Öz Sağlık-İş’ten “Ailemin Emeği, Benim Geleceğim” konulu resim yarışması

21.01.2023 - 12:44

Güncelleme : 21.01.2023 - 12:44

Öz Sağlık-İş’ten “Ailemin Emeği, Benim Geleceğim” konulu resim yarışması

NEVŞEHİR(MHA) Öz Sağlık-İş Sendikası Kültür Sanat Komite Başkanlığı ve Akademik Üst Kurulumuz ÖZ-SAM tarafından, sağlık ve sosyal hizmet işçilerinin çocukları için bir resim yarışması düzenlendi.

İlk, orta ve lise öğrencilerinin katılacağı “Ailemin Emeği, Benim Geleceğim” konulu resim yarışması için yapılacak resimlerin son gönderilme tarihi 6 Şubat 2023 olarak belirlendi.

Hacı Bayram Üniversitesi Görsel Sanatlar Fakültesi hocalarınca oluşturulan jüri tarafından değerlendirilecek resimlerde her türlü teknik ve malzeme (sulu boya, kuru boya, pastel boya, yağlı boya vb) kullanılabilecek.

Öğrencilerin 6 Şubat 2023 tarihine kadar ebeveynlerinin bağlı bulunduğu illerdeki Öz Sağlık-İş Sendikası Şube Başkanlıklarına teslim edecekleri eserlere ve yarışmaya ilişkin ayrıntılı bilgi Şube Başkanlıklarından edinilebilecek.

Şube Başkanlıkları tarafından Sendika Genel Merkezine gönderilecek orijinal eserler, jüri üyeleri tarafından değerlendirmeye tutulacak.

İlkokul, ortaokul ve lise kategorilerinde birinci olan eserlere tam altın, ikinci olan eserlere yarım altın, üçüncü olan eserlere ise çeyrek altın ödülü verilecek.

Ayrıca her bir kategorinin ilk 10’una giren eserlere ise çeşitli hediyeler takdim edilecek.

Öz Sağlık-İş Sendikası Nevşehir Şube Başkanı Muhammed Fatih Mutlu, “Üyemizin çocuğunun gözünden anne ve babalarının emeği ve kendi geleceklerinde bu emeğin konumlandırılması bizler için önemli. Düzenlediğimiz resim yarışmasında ailemizin en küçük bireylerinin ve gençlerinin yetenekleri de ortaya çıkacaktır. Resimlerinizi heyecanla bekliyoruz” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın