Öyle kalakaldı

Öyle kalakaldı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de uzun zamandır tamamlanarak hizmete açılması beklenen Külliye camiinin akıbeti belirsizliğini koruyor. Bir kaç ay önce yaptığımız haberde de belirttiğimiz üzere fiziki açıdan büyük bir oranda yapımı tamamlanan ancak, bir türlü tamamlanarak hizmete açılamadığı için çeşitli tahribatlar meydana gelen camiinin tamamlanabilmesi ve ibadete açılabilmesi için anlaşılan o ki ciddi oranda bir ödeneğe […]

 Öyle kalakaldı

23.09.2020 - 11:53

Güncelleme : 23.09.2020 - 11:53

Öyle kalakaldı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de uzun zamandır tamamlanarak hizmete açılması beklenen Külliye camiinin akıbeti belirsizliğini koruyor.

Bir kaç ay önce yaptığımız haberde de belirttiğimiz üzere fiziki açıdan büyük bir oranda yapımı tamamlanan ancak, bir türlü tamamlanarak hizmete açılamadığı için çeşitli tahribatlar meydana gelen camiinin tamamlanabilmesi ve ibadete açılabilmesi için anlaşılan o ki ciddi oranda bir ödeneğe ihtiyaç duyuluyor.

Uzun zamandır yeni bir gelişmenin yaşanmadığı Külliye Camiinin açılabilmesi için birilerinin gayret içerisinde olup olmadığı da merak konusu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın